KORZYŚCI DLA GDAŃSKA

Promocja Gdańska i regionu

Globalna kampania promocyjna prowadzona na konferencjach, seminariach i szkoleniach na całym świecie wsparta działalnością i kampaniami w internecie, w tym w mediach społecznościowych.

Program społeczny dla mieszkańców Wyspy Sobieszewskiej

Już kilka lat przed planowanym wydarzeniem przygotujemy na nie mieszkańców Wyspy i Gdańska by wspólnie gościć skautów z całego świata.

Najważniejsze osoby w Gdańsku

Światowe Jamboree Skautowe odwiedzane jest przez koronowane głowy, polityków, dyplomatów, ważne osobistości świata społecznego.

Przygotowanie Miasta na największą imprezę

Od teraz zespół specjalistów z ZHP we współpracy z Urzędem Miasta Gdańsk przygotowuje zaplecze logistyczne, transportowe i infrastrukturę pod miasteczko zlotowe.

Słynna polska gościnność

Przed i po trwającej dwa tygodnie imprezie skauci goszczą na tzw. Home Hospitality – mieszkają razem z polskimi rodzinami, które wcześniej zgodziły się przyjąć zagranicznych gości.

Tysiące turystów

Na Jamboree w Polsce przyjedzie 40 000 uczestników i uczestniczek, ale do tego dochodzą tzw. „Day visitors” i inne osoby zaproszone do odwiedzenia Jamboree – czyli wręcz do dodatkowe kilkadziesiąt tysięcy osób w Gdańsku i regionie.

Jedyna taka możliwość

Światowe Jamboree Skautowe to niepowtarzalna szansa dla Gdańska. Wydarzenie to – zazwyczaj odbywa się tylko raz w jednej lokalizacji. Kolejne, 24. Jamboree Światowe odbędzie się w USA, liczymy, że wyjątkowe, 25. Jamboree odbędzie się w Gdańsku!